İşlem Rehberi

Üyelik Hakkında

Anasayfamızda bulunan "Kayıt Ol" bölümüne girin. Açılan sayfadaki üyelik formunda Ad/Soyad, e-posta, parola ve gerekli sözleşmeleri okuyup onayladığınıza dair işaretleme yaparak, seçtiğiniz bireysel veya kurumsal üyelik tipini göre üye olabilirsiniz.

Narwoo.com'a üye olmak hem bireysel ve hem de kurumsal üyelikler için tamamen ücretsizdir.

E-posta kutunuzda üyelik aktivasyonu için Narwoo'dan gelen bir mesaj göremiyorsanız, önemsiz postalar klasörünü de kontrol ediniz. O bölümde de göremiyorsanız öneri/geri bildirim linkinden bize ulaşabilirsiniz. 

Sipariş verebilmeniz için Narwoo.com'a üye olmanız gerekmektedir.

Üyeliğiniz en geç 15 dk içinde aktif olur.

Mevcut kullanıcı adı ve şifreniz ile siteye giriş yaparak sağ üst köşede yer alan "Hesabım" linkinden gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.

Sayfanın sol alt köşesinde yer alan Öneri / Geri Bildirim linkinden, üyeliğinizin iptali ile ilgili bize ulaşabilirsiniz. 

Genel Sorular

Sayfaya giriş ekranının sol alt tarafında "Parolamı unuttum" linkine girdiğiniz zaman, Narwoo'da kayıtlı olan e-posta adresinizi girin. Bu durumda e-posta adresinize parola sıfırlama linki gönderilir. Gelen linke tıklayarak parolayı dilediğiniz gibi tekrar oluşturabilirsiniz.

Narwoo'da satış yapabilmek için kurumsal üyelik gerekmektedir.

Kurumsal üyelik için gereken evraklar ise şu şekildedir:

 • Sayfada yer alan Üyelik Sözleşmesinin imzalı ve kaşeli hali
 • Vergi Levhası
 • İmza Sirküleri
 • Faaliyet Belgesi
 • Kuruluş Gazetesi

Sosyal Paylaşım

Narwoo'da 2 tane sosyal paylaşım duvarı vardır. Sağ üst köşedeki "Narwoo'm" adlı linke tıkladığınız zaman takip ettiğiniz tüm bireysel ve kurumsal Narwoo üyelerinin satışta olan veya olmayan bir ürün hakkındaki paylaşımlarını, yorumlarını, videolarını veya dokümanlarını anlık olarak görebilir, yorum yapabilir yada Facebook, Twitter, Linkedin gibi başka sosyal paylaşım platformlarında paylaşabilirsiniz.

Yine sağ üst köşedeki hesap adınızın olduğu şahıs veya firmanızın adının olduğu linke tıklarsanız, Narwoo'da bugüne kadar paylaşmış olduğunuz, sadece size ait olan tüm paylaşımları görmüş olursunuz. Bu bölümde yine dilerseniz eskiden paylaşmış olduğunuz bir posu canlandırabilir, yeniden yorum yapabilir yada Facebook, Twitter, Linkedin gibi başka sosyal paylaşım platformlarında paylaşabilirsiniz.

Narwoo’nun algoritmasına göre, duvar paylaşımlarınızın sizi tüm takip edenlere göründüğünü belirtelim. Narwoo duvarında paylaştığınız içeriklerin kimlere görünebileceğini seçme şansımız yok. Çünkü Narwoo, sadece bir sosyal paylaşım platformu değil aynı zamanda bir e-ticaret sitesidir. Narwoo'nun temel amaçlarından birisi, ürün satış ve tanıtımlarında tam şeffaflık ve doyurucu bilginin herkese eşit ve hızlı bir şekilde ulaşmasıdır.

Hayır. Narwoo'da hiç bir şekilde bot, spam yada fake hesap yoktur. Takipçilerinizin hepsi gerçek hesap sahibi üyelerdir.

API ve Entegrasyon

Narwoo, Entegra Entegrasyon Sistemlerini kullanmaktadır. Pazaryeri entegrasyonu olan bu sistem, ürün ekleme, ürün güncelleme(stok,fiyat,fotoğraf vb.), siparişleri görme, siparişi onaylama, kargo takip numarası girme, kargo entegrasyonunu kullanma gibi bir çok özellikleri barındırır.

İade / İptal

 • Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler.
 • Niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
 • Alıcı tarafından açılmış olan ses,görüntü ve kayıt cihazları (DVD, CD/Kaset, Veri depolama ürünleri vb.) basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri
 • Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler
 • Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş kategorisindeki tüm ürünler vb.)

Narwoo sayfasına kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Hesabım" linkine girin. Açılan sayfada sol alt tarafta yer alan "Siparişlerim" bölümüne girin. Bu bölümde iade etmek istediğiniz ürünü bulup sipariş numarasına tıklayın.

Açılan pencerede iade butonuna tıklayarak "Ürün İade Talebi" formunu doldurun. "Gönder" butonuna bastığınız zaman yine aynı sayfada "İade ve Kargo Detayı" butonu göreceksiniz. Bu bölüme tıkladığınız zaman kargo anahtarı kodunu not edin. PTT kargoya ürünü kargolamaya gittiğiniz zaman bu kodu PTT kargo çalışanına gösterip, ürünün size gönderildiği kutusu ve faturası ile iade etmeniz gerekmektedir.

Satın almış olduğunuz ürün, tarafınıza ulaştıktan sonra iade prosedürüne uygun olduğu taktirde, 14 gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

 

Satın aldığınız ürünü, kargo teslimatından itibaren 14 gün içinde Narwoo’ya başvurarak iade koşulları sağlandığı taktirde, kargo ücreti ödemeden kolayca iade edebilirsiniz.

İade Koşulları:

 • Satın alınan ürünün orijinal kutusunda, ambalajı açılmamış ve zarar görmemiş olması,
 • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
 • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir.
 • Kurumsal firma alışverişinizde faturanızla birlikte gönderilmelidir.

Mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, varsa malın tüketiciye teslim masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri iade etmekle yükümlüdür.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürün tiplerinden biri, "Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerdir. (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, epilatör, tıraş makineleri vb.)

 

"Hesabım - Siparişlerim "  adımından 'İptal Et' butonu ile iade başvurunuzu iptal edebilirsiniz.

Kargo firması teslimata geldiğinde ürünü teslim almayarak kapıda iade edilmesini sağlayabilirsiniz. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünü açmamalı ve ürün ile birlikte gelen irsaliyeyi imzalamamış olmalısınız.

Ürünü teslim aldıysanız iade etmek için Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek iade talebi oluşturmalısınız.

Ürününüz, kargo firması tarafından satıcıya teslim edildikten sonra geri ödemeniz bankanıza yapılır. Geri ödemenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir.

İadenizin durumunu Hesabım > Siparişlerim> sayfasından görebilirsiniz.

Yaptığınız alışverişin iptali için Öneri / Geri Bildirim formunu doldurarak iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir.

İptal edilen siparişler tekrar aktif edilememektedir. Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Ödeme Hakkında

Narwoo.com’dan yaptığınız alışverişleri tüm banka kartları ve kredi kartlarından, ticari kartlardan, Havale/EFT yada BKM Express ile ödeyebilirsiniz.

Narwoo’dan yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmaz. 3D Secure sistemi ile kart bilgilerinizi bankanıza göndermiş olursunuz. Bu nedenle isteğiniz ve bilginiz dışında kesinlikle tahsilat yapılmaz.

29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Bu sebeple üyelik sırasında T.C. Kimlik Numarası istenmektedir.

Ödemeyi havale/eft yolu ile yaptığınız taktirde açıklama kısmında mutlaka sipariş verdiğiniz ürünün ID numarasını ve kullanıcı adınızı belirtmeniz gerekir.

Kapıda ödeme seçeneği şu anda mevcut olmayıp ilerleyen dönemlerde projelerimizde yerini almaktadır.

Sipariş esnasında faturanızı başka bir adrese isteyip istemediğinizi kontrol ediniz. Eğer faturanızı ürün ile aynı adrese talep ettiyseniz ve elinize ulaşmadıysa lütfen Öneri / Geri Bildirim formunu doldurarak bizlere bildiriniz.